Wyjazdy Incentive

Zmotywowani, zintegrowani pracownicy to klucz do sukcesu Twojej firmy! Nagrody pieniężne, czy rzeczowe cieszą tylko przez krótką chwilę, natomiast wspomnienia ze wspaniałej wyprawy pozostają na zawsze! Rajskie Malediwy? Pełne przeciwieństw Indie? A może Argentyna? Określ kierunek, budżet lub daj nam wolną rękę.


Zajmiemy się kompleksową organizacją wyjazdu firmowego, który na długie lata pozostanie w pamięci jego uczestników. Wybierzemy najdogodniejsze połączenia lotnicze, zarezerwujemy najlepsze hotele, dobierzemy świetnych przewodników, a także zaproponujemy ciekawe atrakcje dodatkowe.


Zabierzemy Cię w najciekawsze zakątki globu m.in. z Wojciechem Cejrowskim, Beatą Pawlikowską, czy Martyną Wojciechowską lub specjalnie dla Ciebie przygotujemy kulinarną podróż z Robertem Makłowiczem.


Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz licencją organizatora turystyki pozwala nam zagwarantować stuprocentowe zadowolenie z każdego wyjazdu. Proponujemy, doradzamy, ale ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie!

 
 

Zaufali nam:

Facebook