Oferta TRENTO

 
 

TRENTO-wyjazdy-incentive

Zmotywowani, zintegrowani pracownicy to klucz do sukcesu Twojej firmy! Nagrody pieniężne, czy rzeczowe cieszą tylko przez krótką chwilę, natomiast wspomnienia ze wspaniałego wyjazdu incentive pozostają na zawsze!

więcej o wyjazdach incentive >>

 

TRENTO-wyjazdy-na-mecze

Poczuj wspaniałą atmosferę panującą na stadionach najlepszych drużyn świata! Z nami kompleksowo zorganizujesz wyjazd na mecze ulubionych drużyn! Gwarantujemy najlepsze bilety!

więcej o wyjazdach na mecze >>

 

TRENTO-imprezy-rajdowe

Serdecznie zapraszamy do spróbowania swoich sił za kierownicą samochodu rajdowego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów! Jest to świetna propozycja na firmowe imprezy integracyjne!

więcej o imprezach rajdowych >>

 

TRENTO-imprezy-integracyjne

Firmowe wyjazdy i imprezy integracyjne są kluczowym elementem budowania zgranego zespołu pracowników. Gwarantujemy nieszablonowe pomysły oraz pierwszorzędną organizację i kompleksową obsługę!

więcej o wyjazdach integracyjnych >>

 

TRENTO-wyjazdy-narciarskie

Specjalnie dla amatorów białego szaleństwa przygotowaliśmy różne oferty wyjazdów narciarsko-snowboardowych do wszystkich liczących się ośrodków narciarskich w Europie i na świecie.

więcej o wyjazdach narciarskich >>

 

TRENTO-wyjazdy-sportowe

Z powodzeniem zajmujemy się organizacją wyjazdów firmowych i prywatnych na wszystkie liczące się imprezy sportowe – m.in. wyścigi Formuły 1, turnieje tenisowe, olimpiady i wiele innych!

więcej o wyjazdach sportowych >>

 

TRENTO-szkolenia-konferencje

Każde szkolenie i konferencja wymaga sporządzenia bardzo dokładnego planu uwzględniającego lokalizację, termin, porę roku, ilość Uczestników i wiele innych szczegółów. Dla Państwa wygody pomagamy w przygotowaniu takiego planu, a później pilnujemy, żeby wszystko odbywało się zgodnie z nim.

więcej o szkoleniach i konferencjach >>

 

TRENTO-usługi-turystyczne

Wybierasz się w podróż? Organizujesz wyjazd i potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy! Jako licencjonowany organizator i pośrednik turystyczny, poza kompleksową organizacją imprez i wyjazdów, zajmujemy się również sprzedażą pojedynczych usług turystycznych.

więcej o usługach turystycznych >>

 

TRENTO-poligrafia-i-gadżety-reklamowe

Oferujemy kompleksowe usługi związane z drukiem – od wykonania projektu graficznego, przez tłumaczenie po redakcję tekstu i profesjonalne przygotowanie do druku.

więcej o usługach poligraficznych i gadżetach >>

 
 

Zaufali nam:

Facebook